Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sledujete nejlepší šprtcový web roku 2009!

1. 1. 2010

      Vaše hlasy v internetové anketě pořádané SHL Brno rozhodly, že naše šprtcové stránky byly v roce 2009 nejlepší. Všem členům, fanouškům a přátelům našeho klubu, kteří neváhali a klikali v náš prospěch, srdečně děkujeme. Věříme, že i v roce 2010 budete naše stránky navštěvovat a naleznete zde aktuální informace ze šprtcového dění nejen na Dobré Vodě.

      Uplynulý rok patřil k těm nejúspěšnějším v naší klubové historii. U jednotlivců by se slušelo vyzdvihnout fantastické tažení Petra Honsy v Českém poháru, překvapivé, ale naprosto zasloužené stříbro Adama Svobody z republikového mistrovství a v neposlední řadě premiérový zisk Stanley Cupu v interní lize týmem New Jersey Devils, který tak prolomil vítěznou nadvládu Vancouveru Canucks. V soutěžích družstev náš klub obhájil jak republikový ligový titul, tak i vítězství v Poháru mistrů evropských zemí.

      Doufáme, že i v novém roce se nám bude dařit stejně dobře jako v tom minulém a tento pohár za nejlepší web, na kterém má podíl každý z Vás, kdo nám dal alespoň jeden ze 465 hlasů, bude prvním z celé řady letošních trofejí.

(mw)