Jdi na obsah Jdi na menu
 


Interní liga v novém kabátě!

14. 10. 2013

      Na úvodní schůzi k interní lize při hojné účasti potenciálních hráčů se to upeklo takto:

      Interní liga se bude hrát turnajovým způsobem. Každý hrací den se bude hrát jeden turnaj. Hrací systém by měl být tzv. švýcarský, který se nyní používá na turnajích UHSH. Výsledky jednotlivých turnajů budou známy tedy okamžitě ve stejný den a budou se načítat do dlouhodobé statistiky, jejíž hodnocení bude nejspíše podobné karetní lize. Hrací den byl stanoven na čtvrtek od 18 hodin, a to vždy jednou za 3 týdny. Podle hracích termínů např. první ligy nebo turnajů důležitých pro naše hráče budou vkládány termíny navíc pro rozehrání se. Tento systém nahrazuje původní základní část soutěže.

      Po skončení "základní části" se vyhodnotí tabulka jednotlivých účastníků a ti nejlepší postoupí do play-off, hraného již klasicky, jak jsme zvyklí po mnoho sezón, na čtyři vítězná utkání. Do play-off může postoupit ten hráč, který se zúčastní 40 procent odehraných turnajů v základní části. Systém play-off se určí podle počtu hráčů, kteří se do play-off kvalifikují. Vítězi bude na jeden rok propůjčen Stanley Cup.

      Prvním hracím dnem bude již tento čtvrtek 17. října 2013, výjimečně již od 17 hodin - jedná se o turnaj kategorie Expres, jehož výsledky se budou do interní ligy započítávat.

      Startovné v interní lize bude Kč 50,- za každý jednotlivý turnaj.

      Vybavení na interní ligu bude v podstatě stejné jako na jakoukoliv soutěž pořádanou UHSH. Hráč musí mít s sebou hokejku, puk, hrací kameny ve světlé i tmavé variantě o minimálním počtu 1 brankář a 6 hráčů do pole (z toho jeden náhradní na případnou hru bez brankáře). A hlavně: BOTY NA PŘEZUTÍ!

      Předběžné hrací termíny interní ligy v roce 2013: 17.10., 7.11., 28.11., 19.12. - tento den by se nejspíše hrálo tradiční Mistrovství světa. V roce 2014: 9.1., 30.1., 20.2., 13.3., 3.4., 24.4., 15.5.