Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. kolo, nikdo nadále neporažen

16. 5. 2022

Trojutkání dobrovodští začali v roli rozhodčích a měli tak příležitost přímo posoudit výkony svých budoucích soupeřů. Utkání těchto velkých rivalů slibovalo od začátku velkou bitvu. Dragons se poměrně rychle dostali v průběhu až k pětibodovému vedení, které zhruba od poloviny zápasu Doudeen ukrajovali až k dramatické koncovce, ve které v podstatě v posledních vteřinách dosáhli na smírný stav 9-9.

V druhém utkání proti sobě nastoupili oba hostující celky, tedy Dragons a Dobrá Voda. Souboj s Dragons byl po většinu času velmi vyrovnaný, ale i tak byl po 4. směně relativně příznivý výsledek pro dobrovodské, kteří byly ve vedení o 1 bod. Tuto lepší výchozí pozici však nedokázali přetavit ve vítězství a po nevydařené páté směně uzavřeli zápas na skóre 11-8 pro Dragons.

V nelehké pozici a při vědomí, že každá další ztráta by mohla být fatální, tak dobrovodští nastupovali proti vždy nepříjemnému a silnému soupeři, na kterého se jim však docela daří. A bylo to tak i nyní, Dobrá Voda se dokázala opět zmobilizovat a po přesvědčivém výkonu porazila domácí Doudeen 10-5 a v letošní vyrovnané tabulce tak i nadále drží naděje na titul.

Další kolo je na programu 21.5.2022 v Praze a soutěž se tak překlene při stejné posloupnosti soupeřů do své druhé poloviny.

Výsledky 3. kola:

pals.pngTabulka po 3. kole:
ced2.png