Jdi na obsah Jdi na menu
 


Špatný rozjezd WIP Reklamy v 1. lize družstev

(mm)

      Tragickým vstupem do nového ročníku prvoligové soutěže družstev stolních hokejistů kategorie billiard-hockey se prezentovali o víkendu v domácím prostředí hráči dobrovodské WIP Reklamy Dobrá Voda u Českých Budějovic. Na jihu Čech se v neúplném prvním kole představily dva jihomoravské týmy – SHC Bizoni Uherčice a BHK Orel Boskovice.
      To, že se dobrovodským hráčům v domácím prostředí poslední dobou příliš nedaří, se ukázalo v posledních dvou ročnících nejvyšší soutěže, když pokaždé v posledním kole po skvěle odehrané sezóně přišli na domácích stolech o ligový triumf.
      Tentokrát se úvodní prohry dočkali zástupci WIP Reklamy, hrající v sestavě Beneš, Honsa Jan, Honsa Jiří, Honsa Petr, Mach, Pařez, Svoboda a Zíka, hned na začátku soutěže. Situace je o to těžší, že se jedná hned o dvě porážky v řadě a takovýto vstup do 1. ligy nepamatuje dobrovodský celek již  více než 15 let. Předpokládá se však, že letošní prvoligový ročník bude mít velmi vyrovnaný průběh a tak i po ztrátě čtyřech bodů nemusí být pro jihočeský tým sezóna zdaleka ztracena.
      Oba zápasy prohrála WIP Reklama se svými soupeři o dva body, tzn. o jeden jediný prohraný zápas. V dalším kole mají hráči Dobré Vody volno a mají tak tedy dostatek času, připravit se na příští soupeře.
      Výsledky úvodního kola: Dobrá Voda – Uherčice 5:7, Dobrá Voda – Boskovice 7:9, Uherčice – Boskovice 8:12, Žďár – Prague NHL 7:8, Pečky – Žďár 9:6, Pečky – Prague 2:4.

Podrobné výsledky a statistiky zde.
 

 

sestava2012.jpg

 

Sestava prvoligového družstva pro letošní rok - zleva: Martin Beneš, Miloslav Mach, Václav Zíka, Jan Honsa, Petr Honsa, Martin Pařez, Jiří Honsa a Adam Svoboda.