Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stolní hokejisté WIP Reklamy vstoupili do nového ročníku první ligy vítězně

28. 3. 2019

(mm)

      Dvěma výhrami zahájili novou prvoligovou sezónu stolní hokejisté kategorie billiard-hockey z Dobré Vody u Českých Budějovic. Jediný jihočeský zástupce v nejvyšší soutěži zajížděl ke svým mistrovským utkáním do Prahy, kde se postupně utkal s týmy Doudeen Team Brno a domácí Prague NHL. Přestože Jihočeši mají odložené první kolo až na červen, po dvou výhrách se v tabulce ihned vyhoupli až na průběžné druhé místo. První místo zatím okupují bez zaváhání hrající Šprtmejkři Ostrava.

      Výhry WIP Reklamy se přitom nerodily nikterak jednoduše. Obě družstva soupeřů hrají pohromadě již poměrně dlouho, navíc v Praze se hraje velmi kvalitní interní soutěž, která generuje spoustu talentů. Doudeeni naproti tomu zapracovali do týmu výrazné posily v podobě bratří Martinčičů, a tak se konkurence v jejich už tak silném týmu ještě zvýšila.

      Také Dobrá Voda má ovšem velmi silný a stabilizovaný tým, o čemž nejlépe svědčí poslední tři mistrovské tituly v české lize. WIP Reklama nastoupila v sestavě Bednář, Honsa Jiří, Honsa Petr, Juchelka, Mach, Svoboda a Zíka. Do Prahy s týmem nakonec neodjeli Ludvík (pracovní povinnosti) a Fleišman, který je po operaci ruky. I bez nich však jihočeští hráči dokázali obě utkání vyhrát a stále se tak vezou na vítězné vlně.

      Další prvoligové kolo je na pořadu 27.4.

      Výsledky 2. kola: Břeclav – Prague 10:10, Ostrava – Doudeen 11:6,   Prague – Ostrava 8:9, Doudeen – Břeclav 20:0, Prague – Dragons Modřice 6:10, Doudeen – D. Voda 7:13, Doudeen – Dragons 9:9, Dobrá Voda – Prague 11:9, Ostrava – Boskovice 13:4, Břeclav – Ostrava 3:11, Boskovice – Břeclav 7:9.

      Tabulka zde na stránkách UHSH Brno.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Soutěž družstev, 2. kolo v Praze