Jdi na obsah Jdi na menu
 


V sobotu slaví dobrovodský šprtec 25 let!

V sobotu slaví dobrovodský šprtec 25 let!

V 1. lize družstev WIP Reklama opět v čele

(mm)

      A je to tady! Už celé čtvrtstoletí se hraje stolní hokej kategorie billiard – hockey v jižních Čechách, speciálně na Dobré Vodě u Českých Budějovic.  Místní klub byl oficiálně založen 6.6.1991 a u příležitosti tohoto významného jubilea se Stolní hokejová liga WIP Reklama Dobrá Voda u Českých Budějovic ujala pořadatelství významného celorepublikového turnaje, na kterém by se mělo představit více než stovka hráčů, včetně kompletní republikové špičky či bývalých hráčů.

      Turnaj ponese již tradiční název WIP Reklama cup 2016 a hrát se bude v sobotu od deseti hodin v tělocvičně místní základní školy. Pořadatelé zvou tímto všechny příznivce této hry pro malé i velké, staré i mladé, bez rozdílu pohlaví, kteří by si chtěli v tomto slavnostním turnaji zahrát. Osloveni byli dokonce i všichni bývalí členové klubu, na které domácí sehnali kontakt a pro které je v případě jejich účasti v turnaji připraven malý upomínkový předmět. Slavnostní ukončení turnaje se plánuje přibližně na sedmnáctou hodinu, ale kdo nebude chtít strávit na akci celý den, může samozřejmě odcházet průběžně. Hraje se o poháry, medaile i věcné ceny, registrace do turnaje proběhne od 9,30 hod. do 9,50 hod.

      O víkendu se konalo na třech místech republiky další kolo nejvyšší soutěže družstev. Dobrá Voda zajížděla ke svým zápasům do Mostu, kde se mimo domácího celku představil i loňský přemožitel Jihočechů, Doudeen Team Brno. Letošní odveta však pro WIP Reklamu dopadla nadmíru dobře a po dvou jasných výhrách se dobrovodští hráči opět vrátili do čela soutěže. Dobrá Voda nastoupila poprvé v nových dresech a v sestavě: Jiří Honsa, Tomáš Fleišman, Zdeněk Bednář, Miloslav Mach, Petr Honsa a Adam Svoboda (viz. foto).

img_20160522_212021.jpg

Výsledky: Uherčice – Dragons Brno 10:9, Prague – Dragons 7:10, Prague – Uherčice 6:9, Boskovice – Exmost Brno 10:8, Stochov – Exmost 7:12, Boskovice – Stochov 15:5, Dobrá Voda – Doudeen 12:4, Most – D. Voda 6:10, Most – Doudeen 6:12.

Podrobné statistiky naleznete zde na stránkách UHSH Brno.

 

Náhledy fotografií ze složky 1. liga družstev - Most 2016