Jdi na obsah Jdi na menu
 


V ligovém prologu pouze za 1 bod

5. 3. 2022

Úvodní kolo nového ročníku s datem 26.2. odehráli obhájci titulu z WIP Reklama Dobrá Voda v Praze v klubovně místních Prague NHL. Než však přišli na řadu, přihlíželi jako rozhodci vzájemnému zápasu domácích Prague NHL proti BHK Boskovice.

Boskovice v prvním utkání sezony, posílení o Loučku hostujícího z Břeclavi nastoupili proti papírově slabší Prague NHL, naopak oslabené o stálý pilíř sestavy J. Foltýna jun., který hostuje v Doudeen Team. I vzhledem ke zmíněným pohybům v jednotlivých týmech, Boskovice, přesvědčivě porazily domácí v poměru (17:7).

V druhém utkání se utkali rozehrané a v pohodě hrající Boskovice s WIP Reklama Dobrá Voda. Dobrá Voda přijela v téměř kompletní sestavě, kdy jedinou absencí byl V. Zíka, toho času na "COVID protokolu". Dobrá Voda do utkání vstoupila trochu vlažněji a s rozehranými Boskovicemi prohrávala po druhé směně o 3 body. Po třetí směně o 2 body, aby po čtvrté směně vedla o 2! Utkání tak po fantastickém obratu spělo k vítězství, které však Boskovice stačili v poslední směně odvrátit a týmy odešli smírně každý s jedním bodem po výsledku (10:10).

Ve třetím utkání nastoupili domácí Prague NHL proti WIP Reklama Dobrá Voda. Dobrá Voda, viditelně rozhozena ztrátou již téměř vyhraného zápasu, hrála s vždy nepříjemným a houževnatým soupeřem, proti němuž však byla favoritem, vyrovnané utkání po celých pět směn. Skóre se přelévalo na jednu a druhou stranu, kdy v celém zápase žádný tým průběžně nevedl o více než bod, aby zápas skončil v neprospěch dobrovodských překvapivou ztrátou v poměru (11:10) pro Prague NHL.

Sestava: Bednář, Fleišman, Ji. Honsa, P. Honsa, M. Mach, Müller, Svoboda

Na nevydařený vstup do sezony se pokusí Dobrá Voda zapomenout a vylepšit svou bilanci 19.3. Ke svému trojutkání tentokrát cestuje do Břeclavi, kde se utká s domácím B.O.S. Team a S.H.L. Brno.

Oficiální výsledkový servis na odkaze zde: 1. liga - 1. kolo