Jdi na obsah Jdi na menu
 


WIP Reklama dál drží neporazitelnost

(mm)

      Další korálek do prvoligové skládačky stolních hokejistů kategorie billiard-hockey navlékli o víkendu vyznavači šprtce v neúplném čtvrtém kole. Pro jihočeský Šprtec je velmi pozitivní, že již více než rok a půl drží neporazitelnost v nejvyšší soutěži stolní hokejisté z Dobré Vody u Českých Budějovic. Jejich posledním přemožitelem se stal 20. října 2012 tehdy mistrovský tým Šprtmejkrů. Od té doby jsou dobrovodští suverénní. V aktuálním kole zdolali - v sestavě Jiří Honsa, Petr Honsa, Miloslav Mach, Adam Svoboda, Jaroslav Špaček, Tomáš Vančura a Václav Zíka - Prague NHL i dosud neporažené Uherčice a připsali si další dvě výhry do tabulky. Ze vzájemného souboje Uherčic a Prahy vzešla remíza 10:10, což lze považovat při letošní formě Bizonů za velké překvapení. Pro Prahu to byly letos premiérové body.

      S pětičlennou výpravou dorazil do Brna nevyzpytatelný Most. Absence hráče na střídání i velká cestovní vzdálenost byla na mosteckých znát a po boji podlehli poměrem 7:10 jak domácímu SHL Brno, tak týmu Šprtmejkrů. SHL Brno pak ztratil dobře rozehraný zápas se Šprtmejkry (po 3.směně 8:5). V posledních dvou směnách vyšli domácí bodově zcela naprázdno, naopak ostravští Šprtmejkři přidali 6 vítězných bodů a dotáhli zápas k vítězství 11:8.
 
  Výsledky: Prague – Uherčice 10:10, Prague – D. Voda 6:11, Uherčice – D. Voda 9:12, Most – Ostrava 7:10, Ostrava – Exmost Brno 11:8, Most – Brno 7:10.

Tabulka 1. ligy ze stránek UHSH Brno.