Jdi na obsah Jdi na menu
 


WIP Reklama Dobrá Voda má 11. titul mistrů ČR

(mm)

      V pořadí již jedenáctý titul mistrů České republiky uhráli o víkendu stolní hokejisté kategorie billiard-hockey z Dobré Vody u Českých Budějovic.  K letošnímu 25. výročí klubu si tak nadělili ten nejlepší dárek!

      Stolní hokejová liga WIP Reklama Dobrá Voda u Českých Budějovic vévodila prvoligové tabulce již před víkendovou nadstavbou, ve které se představily týmy na druhém a třetím místě na půdě lídra soutěže. Body získané v základní části se do celkových výsledků započítávaly a tak cesta za dalším titulem byla jasná. Dobrá Voda potřebovala alespoň v jednom ze dvou utkání uhrát remízu.

      Jihočeši, kteří nastoupili oslabeni o Tomáše Fleišmana, kterému neumožnily start pracovní povinnosti, zato však s „navrátilcem“ Janem Honsou  nechtěli ponechat nic náhodě a proto se snažili rozhodnout o zisku prvenství hned v úvodním zápase proti SHL Brno. Nutno však podotknout, že WIP Reklama tahala od samého začátku za kratší konec provazu a po třetím kole prohrávala dokonce o tři body. Dobrovodští hráči však ve čtvrtém kole stáhli rozdíl na jediný bod, aby pak v tom závěrečném vyrovnali celkový stav na 7:7 a mohly tak propuknout veliké oslavy titulu.

      V dalším zápase s Boskovicemi, ve kterém už Dobré Vodě o nic nešlo, si tak zahrála kompletně celá lavička náhradníků a zrodila se tím jediná prohra Dobré Vody v soutěži 7:13. Důležitým pro určení medailových pozicí byl však ještě třetí zápas mezi Stolní hokejovou ligou Brno a Orly z Boskovic. Zde se oba týmy přímo utkaly o stříbrný pohár pro druhý tým 1. ligy. Více zkušeností nakonec prokázali v závěrečném klání borci z Brna a po výhře 11:9 se tak mohou pyšnit titulem prvního vicemistra soutěže.

      WIP Reklama Dobrá Voda nastoupila v sestavě: Zdeněk Bednář, Jan Honsa, Jiří Honsa, Petr Honsa, Jan Ludvík, Miloslav Mach a Adam Svoboda.

      Konečná tabulka 1. ligy družstev ze stránek UHSH Brno.

dsc_2060.jpg

Na fotografii zleva: Jan Honsa, Jiří Honsa, Miloslav Mach, Zdeněk Bednář, Jan Ludvík, Adam Svoboda, Petr Honsa

 

Náhledy fotografií ze složky Mistři ligy družstev 2016