Jdi na obsah Jdi na menu
 


WIP Reklama Dobrá Voda posiluje

29. 1. 2013

(mm)      WIP Reklama Dobrá Voda posiluje

      Vedení stolních hokejistů kategorie billiard-hockey jihočeské WIP Reklamy Dobrá Voda u Českých Budějovic na prahu nové sezóny přivedlo do klubu pro nadcházející ročník tři výrazné posily. Jedná se o dva kmenové hráče klubu Prague NHL Tomáše Vančuru a Jaroslava Špačka a dále o navrátilce dobrovodského klubu Josefa Odradovce. Oba prvně jmenovaní přicházejí na jih Čech na roční hostování s možností následné opce, Odradovec je odchovancem klubu a klub tak stále na něj vlastní práva.

      Tomáš Vančura je dvojnásobným mistrem Evropy z let 2001 a 2009 a také mistrem ČR z roku 2009. I na posledním mistrovství ČR, které proběhlo v listopadu v Praze zaznamenal výrazný úspěch, když obsadil 2. příčku. Jaroslav Špaček je dlouholetým spolehlivým pilířem pražského prvoligového mužstva a na listopadovém MČR skončil dvanáctý. Josef Odradovec se vrací do šprtcových soutěží po více jak dvouleté pauze.

 

posily2013.jpg

 

      Připomeňme, že WIP Reklama Dobrá Voda obsadila v uplynulém ročníku  prvoligové soutěže až šesté místo, což je nejhorší umístění klubu od roku 1996. Už záhy po sezóně vedení klubu avizovalo, že v prvoligovém kádru nastanou před novou sezónou změny. Kromě dvou nově příchozích hráčů Vančury a Špačka si Dobrovodští mnoho slibují i od návratu dlouholetého hráče týmu a jednoho ze základních kamenů mnoha úspěchů - Josefa Odradovce. Všechny posily byly vytipovány vedením klubu nejen z hlediska výkonnostního, ale i s perspektivou zapadnutí do současného kádru z hlediska lidského. Naopak s kádrem se definitivně loučí z rodinných a pracovních důvodů Martin Pařez a pravděpodobně i Adam Svoboda.

      WIP Reklama Dobrá Voda by v nadcházejícím ročníku opět ráda atakovala nejvyšší příčky a nejraději se pokusila zaútočit znovu po třech letech na mistrovský titul.