Jdi na obsah Jdi na menu
 


WIP Reklama Dobrá Voda se chystá na PMEZ do Švédska

(mm)

      Hráči Stolní hokejové ligy WIP Reklama Dobrá Voda u Českých Budějovic, tým aktuálních úřadujících mistrů ČR ve stolním hokeji kategorie billiard-hockey, se chystají k odjezdu na finálový turnaj PMEZ, který se koná o příštím víkendu ve švédském Lundu.

      Tým nakonec cestuje kvůli minimalizaci nákladů na dvě části. První část týmu odjíždí automobilem již v brzkých ranních hodinách ve čtvrtek 7.8., druhá část výpravy pak poletí pravidelnou linkou na trase Praha - Kodaň o den později. Jihočeši se na severu Evropy představí v sestavě Petr Honsa, Václav Honsa, Jan Mach, Miloslav Mach, Adam Svoboda, Jaroslav Špaček a Tomáš Vančura a mezi vítěznými týmy domácích evropských soutěží budou opět usilovat o příčky nejvyšší. Tým WIP Reklamy je totiž již sedminásobným vítězem Poháru mistrů evropských zemí, a to v letech 2000 - Německo,  2001, 2002 - Dánsko, 2007 - ČR, 2008 - Rusko, 2009 - Švédsko, 2010 - Rusko. Proto i v letošním roce jede tým z jihu Čech jako hlavní favorit soutěže.

      Hráči dobrovodského klubu se na severu Evropy ale nepředstaví pouze v soutěži družstev - PMEZ, ale zároveň se zúčastní i otevřeného mistrovství Švédska v kategorii jednotlivců, Scandinavien open 2014. I zde by měli čeští hráči prokázat své kvality a jistě budou chtít usilovat o některou z medailových pozic.

      Dobrovodský tým kromě tradičních podporovatelů v podobě hlavního sponzora klubu a domovské obce podpořil na cestě do Švédska i Jihočeský kraj, a tak by se hráči dobrovodského týmu rádi revanšovali dobrým vystoupením a skvělými výsledky a tím i propagací klubu i místa, odkud pocházejí.

      Podaří se WIP Reklamě Dobrá Voda u Českých Budějovic dobýt zase po čtyřech letech Evropu? 

WIP_logo_nove1.jpg

jihocesky-kraj-barevne-1.jpg

znak_obce.png

 

 

 

 

 

 

2013-10-19-2059.jpg

 
Takto se Jihočeši radovali po posledním kole uplynulého ročníku první ligy, když vybojovali mistrovský titul. Bude se WIP Reklamě dařit i ve Švédsku? Foto zleva: Václav Zíka, Jiří Honsa, Miloslav Mach, Tomáš Vančura, Petr Honsa, Jaroslav Špaček, Adam Svoboda.