Jdi na obsah Jdi na menu
 


WIP Reklama Dobrá Voda v čele 1. ligy šprtce

(mm)      O víkendu pokračovala dalším kolem první i druhá liga družstev stolních hokejistů kategorie billiard – hockey. Zatímco prvoligový tým WIP Reklamy jel v sobotu ke svým utkáním do Prahy na půdu aktuálně vedoucího celku tabulky, druholigové béčko hrající pod názvem Boršov Mighty Pigs hrálo v neděli v domácím prostředí v klubovně na Dobré Vodě.

      Prague NHL sice vedla po úvodním kole prvoligovou tabulku, ale ta byla silně ovlivněna nestejným počtem odehraných zápasů. Zatímco např. Jihočeši měli odehrané jediné utkání, pražský tým hned tři. Stejně tak měl tři utkání odehrán i třetí celek, který se v hlavním městě představil, a sice Doudeen Team Brno.

      Hned na úvod sobotního dne se představila mužstva Prague NHL a Doudeen Teamu a jejich vzájemný souboj byl vyrovnaný a napínavý doslova každým okamžikem. V závěru poslední směny se však štěstí přece jen přiklonilo více na stranu týmu z jihu Moravy a výsledkem byl těsný rozdíl 9:11. Po vyrovnaném výkonu v prvním utkání však přišla smršť ze strany hráčů Dobré Vody (Jan, Jiří a Petr Honsovi, Mach, Pařez, Svoboda, Zíka). Nejprve si mnohanásobní mistři ČR pohráli s domácím celkem v poměru 4:17 a poté taktéž přesvědčivě rozdrtili bohunické Doudeen 16:6. WIP Reklama Dobrá Voda u Českých Budějovic se tak po třech odehraných zápasech katapultovala do čela tabulky nejvyšší soutěže, navíc po prvním kole, kdy vybojoval titul „hráče kola“ Martin Pařez, se stejné pocty dostalo v kole druhém Petru Honsovi.

 

img_5018.jpg

Ve stejném složení, v jakém vybojovala WIP Reklama Dobrá Voda poslední mistrovský titul v roce 2009, nastoupila o víkendu i k prvoligovým zápasům v Praze a na hře to bylo znát! Zleva: Jan Honsa, Adam Svoboda, Petr Honsa, Miloslav Mach, Jiří Honsa, Martin Pařez a Václav Zíka

 

 

      V neděli pak dobrovodská juniorka Boršov Mighty Pigs, která se ve druhé nejvyšší soutěži teprve zabydluje a většina jejích hráčů hraje tuto soutěž poprvé, vybojovala z pěti zápasů jedno vítězství a jednu remízu a setrvává v tabulce na pátém místě. Boršov nastoupil v sestavě:  Tomášek, Beneš, Gohr, Stolička, Jabůrek, Machata, Cícha a Zíka.

Výsledky a tabulky najdete zde.
 

 

100420114318.jpg

Boršov Mighty Pigs v prvním domácím utkání zleva: Petr Gohr, Petr Stolička, Martin Beneš, Michal Jabůrek a Jaroslav Tomášek