Jdi na obsah Jdi na menu
 


WIP Reklama Dobrá Voda vévodí první lize Šprtce

18. 6. 2013

(mm)

      O víkendu pokračovala dalšími zápasy nejvyšší soutěž družstev stolních hokejistů kategorie billiard-hockey. Po minulém kole, kdy se WIP Reklama Dobrá Voda u Českých Budějovic postarala o přepsání historických tabulek na úkor družstva FS Sokol Stochov - Pečky, neboť v jejich vzájemném utkání nebyla ani jedna jediná remíza (hraje se 25 směn) a rozdrtila je poměrem 20:5, stejně jako tým Boskovic (14:6) a vyšvihla se tím do čela průběžného pořadí  1.ligy, nezaváhali dobrovodští borci ani tentokrát. Na další trojutkání cestovali Jihočeši do Mostu, kde se představil kromě domácího BHC AB Stain Most i další z favoritů medailových pozic, tým SHL Exmost Brno.

      WIP Reklama Dobrá Voda však hraje v letošní sezóně v naprosto famózní formě a opět se tak zrodily dva zcela přesvědčivé výsledky. Co se týká domácího týmu, tak ten i přes velmi povzbudivé výsledky v úvodních kolech nepatří k favoritům soutěže a porážka (13:5) od Dobré Vody byla vcelku očekávanou záležitostí. Určitě méně byl však očekáván zcela jednoznačný průběh i ve druhém klání Jihočechů s Brněnským Exmostem (13:4). Dobrovodští tak dávají s definitivní platností zapomenout na loňskou nevydařenou sezónu a dá se říci, že po třech letech znovu útočí na titul! WIP Reklama přitom cestovala na sever v okleštěné sestavě Jiří Honsa, Petr Honsa, Miloslav Mach, Jaroslav Špaček, Tomáš Vančura a Václav Zíka, když ze základu chyběli Josef Odradovec a Adam Svoboda.
 

img_5012.jpg

Na fotografii zleva: Petr Honsa, Miloslav Mach, Tomáš Vančura, Jiří Honsa, Václav Zíka, Jaroslav Špaček
 
      Prvoligový šprtec nyní čeká takřka tříměsíční pauza, když o další ligové body se bude bojovat až v září. Kromě menších turnajů je však letos naplánována na léto i jedna podstatně větší a důležitější akce. Jedná se o jeden z nejdůležitějších turnajů jednotlivců v roce a sice Czech open 2013. Tento turnaj s mezinárodní účastí se uskuteční 13. a 14. července v Boskovicích.
Výsledky: Žďár - Ostrava 11:8, Žďár - Doudeen Team Brno 8:14, Doudeen - Ostrava 10:9, Dobrá Voda - Exmost Brno 13:4, Most - Dobrá Voda 5:13, Most - Exmost Brno 6:14, Stochov - Pečky - Dragons Brno 9:7, Stochov - Pečky Prague NHL 15:5, Prague NHL - Dragons 4:18.
 
 

Náhledy fotografií ze složky 1. liga v Mostě