Jdi na obsah Jdi na menu
 


WIP Reklama vstoupila do ligy úspěšně

11. 5. 2013

(mm)


      Až ve třetím kole se do nejvyšší soutěže stolních hokejistů kategorie billiard-hockey zapojila jihočeská Stolní hokejová liga WIP Reklama Dobrá Voda u Českých Budějovic. Zatímco v prvních dvou kolech měli Dobrovodští volno, nyní už je čekají zápasy o body v každém hracím termínu.

      WIP Reklama, které se v minulé sezóně příliš nedařilo a tak před novým ročníkem znatelně posílila, se netajila ambicemi na nejvyšší příčky. Do týmu přišli na hostování Tomáš Vančura a Jaroslav Špaček z Prague NHL a navíc se znovu zapojil i navrátilec Josef Odradovec, odchovanec jihočeského celku.

img_4255a.jpg

      Křest v novém složení podstoupili Jihočeši o víkendu ve Žďáru nad Sázavou. WIP Reklama ve složení Jiří Honsa, Petr Honsa, Mach, Odradovec, Svoboda, Špaček, Vančura a Zíka se zde střetla s domácím BHL Zekatel Žďár a jedním z favoritů soutěže, týmem SHC Bizoni Uherčice. Dobrá Voda si však v obou případech vedla suverénně a ze zápasů po výsledcích 13:6 a 11:6 vytěžila maximální počet bodů.

      Třetím kolem pokračovala i druhá nejvyšší soutěž stolních hokejistů kategorie billiard-hockey, ve které patří mezi hlavní favority i záložní tým Dobré Vody a loňský vítěz 2. ligy tým Boršov nad Vltavou Mighty Pigs. I boršovští hráči si vedou znamenitě a po třech vítězstvích a jedné remíze se usadili na čele soutěže.

      Výsledky 3. kola – 1. liga:  Stochov – Doudeen 6:9, Most – Doudeen 5:9, Most – Stochov 9:11, Žďár – D. Voda 6:13, D. Voda – Uherčice 11:6, Žďár – Uherčice 9:11.
 

Podrobnosti o 1. lize a 2. lize v souborech Excel ze stránek UHSH Brno.

 

Náhledy fotografií ze složky 1. liga ve Žďáru