Jdi na obsah Jdi na menu
 


WIP Reklama zatím v soutěži bez ztráty

(mm)

      S cílem pokusit se poprvé v historii nejvyšší české klubové soutěže stolních hokejistů kategorie billiard-hockey získat mistrovský hattrick vstupovali letos k úvodním zápasům hráči dobrovodské WIP Reklamy. V prvním kole splnili vše do puntíku, když si postupně poradili s týmy Prague NHL (12:6) a Doudeen Team Brno (12:8, hráčem kola vyhlášen Petr Honsa), v druhém kole pak tým z jižních Čech zajížděl do Boskovic, kde se postupně utkal s týmy Mostu a Ostravy.

      Tým Dobré Vody od letošní sezóny opět posílil, když se vedení podařilo do mužstva přivést Patrika Juchelku z SHL Brno. Jedná se o mladého, třiadvacetiletého hráče a jeho příchodem do týmu se výrazně zvedla konkurence v základní sestavě. WIP Reklama tak naznačuje, že by to s výše uvedeným mistrovským hattrickem mohlo tentokrát opravdu vyjít. Dobrá Voda měla z týmů hrajících 1. ligu nejvyšší počet pokusů a za dobu své existence o něj usilovala již čtyřikrát. V letech 2000, 2003, 2010 ani 2015 však mistrovský titul Jihočeši nezískali a tak zůstává mistrovský hattrick stále nikým nepokořen.

      Vraťme se ale do Boskovic, kde se dobrovodští, hrající v sestavě Fleišman, Honsa Jiří, Honsa Petr, Juchelka, Ludvík, Mach, Svoboda a Zíka, utkali nejprve s papírově slabším týmem z Mostu a bez větších problémů si s ním poradili v poměru 13:5. To druhé utkání se Šprtmejkry z Ostravy bylo podstatně vyrovnanější záležitostí, i když od počátku si WIP Reklama vypracovala mírný náskok, který si udržovala po celý zápas. Výsledkem bylo vítězství 10:7 a navíc byl Patrik Juchelka vyhlášen hráčem kola.

_20180326_113901.jpg

Patrik Juchelka

 

 

_20180326_114443.jpg

Patrik Juchelka

 

      V současné době jsou již také v plném proudu přípravy na odlet dobrovodského týmu na finálový turnaj Poháru mistrů evropských zemí. Ten se uskuteční poslední květnový víkend v ruském Petrohradu a Jihočeši budou reprezentovat Českou republiku nejenom v klubové soutěži v PMEZ, ale i na následném otevřeném mistroství Ruska v kategorii jednotlivců. Před tím však čeká vyznavače šprtce ještě několik akcí, včetně např. kvartálního turnaje nebo dalšího kola 1. ligy družstev.

      Výsledky: Dobrá Voda – Most 13:5, Dobrá Voda – Ostrava 10:7, Prague – Ostrava 2:17, Prague – Most 15:5, Modřice – Doudeen 9:7, Boskovice – Břeclav 14:8, Doudeen – Břeclav 16:9, Modřice – Boskovice 10:6.
 

      Odkaz na soubor v excelu s výsledky a tabulkou na stránkách UHSH.

 

Náhledy fotografií ze složky 1.liga v Boskovicích