Jdi na obsah Jdi na menu
 


WIP Reklamě vítězství uteklo, přesto je první

(mm)

      O víkendu pokračovala dalšími zápasy nejvyšší soutěž stolních hokejistů kategorie billiard-hockey. Obhájce titulu, tým WIP Reklama Dobrá Voda u Českých Budějovic, se představil v Praze, kde se utkal s celky Dragons Modřice a Gunners Břeclav.

      Jihočeši do Prahy odcestovali bez jedné ze svých největších opor, Petra Honsy, který z rodinných důvodů musel zůstat doma. Tato skutečnost byla o to nepříjemnější, že hned v prvním kole čekal Dobrou Vodu jeden z největších konkurentů v boji o mistrovský titul, celek Dragons Modřice. Přestože si WIP Reklama na jihomoravský tým  i tak věřila, po druhém kolech ztrácela v průběžném stavu na soupeře dva body. Třetí kolo však znamenalo obrat a Dobrá Voda se třemi plusovými body dostala do vedení. Když ve čtvrtém kole jihočeští hráči toto vedení ještě o bod navýšili, zdálo se, že vítězství by WIP Reklama mohla uhájit. Závěrečné páté kolo však Dobrovodským nevyšlo zdaleka podle představ a tak se zrodila celková remíze v poměru 7:7.

      Ve druhém utkání si pak WIP Reklama smlsla na mladém týmu z Břeclavi, který jasnému favoritovi nedokázal klást větší odpor. Výsledek 17:5 přesně dokumentuje průběh zápasu.

      WIP Reklama nastoupila v sestavě Zdeněk Bednář, Tomáš Fleišman, Jiří Honsa, Patrik Juchelka, Jan Ludvík, Miloslav Mach, Adam Svoboda a Václav Zíka. Nejlepším hráčem tohoto prvoligového kola se stal Bohumil Feruga z Ice Queen Boskovice.

      Výsledky:  D. Voda – Modřice 7:7, Prague – Břeclav 10:10, D. Voda – Břeclav 17:5, Modřice – Prague 11:8, Doudeen – Most  13:5, Boskovice – Ostrava  9:9, Doudeen – Ostrava  7: 12, Boskovice – Most  16:1.

      Podrobné statistiky naleznete v tomto odkazu na stránkách UHSH Brno.